Партнерство

 

franchПривіт, друзі!

Коли у мене виникла ідея створення дитячого клубу, то було дуже важко зрозуміти, з чого ж починати? В університеті такого не вчили. Одна справа – добре знати англійську мову, вміти подати матеріал та знайти підхід до кожної дитини, а зовсім інша – налагодити робочий процес, провести рекламну кампанію, придумати назву і логотип, розробити навчальну програму та налаштувати її під різну вікову категорію. Вже тоді я задумалася, хто б мені у цьому допоміг. Інтернет – найдивовижніше досягнення людства – мав дати відповідь на це запитання. Тоді чи не вперше я відкрила для себе слово франчайзинг. Виявляється, були в Україні та світі компанії, які надавали подібні послуги. Тобто за певну суму грошей можна було б придбати франшизу вже відомого дитячого клубу. Повний пакет документів, які є невід’ємною складовою франчайзингової пропозиції, містить переважно: юридичну консультацію (тобто як правильно юридично оформити дитячий клуб), фінансовий план дитячого клубу, перелік послуг, які надає клуб, список потрібного обладнання та навчальних матеріалів, стандарти якості, плани-конспекти уроків з усіх видів занять, особливості ведення маркетингу тощо. Зв’язавшись із деякими з цих компаній, я була приголомшена ціновою політикою. У закордонних компаніях вартість франшизи коливалася від 10 000$ до 100 000$ (це тільки перший (паушальний) внесок) + щомісячна виплата роялті. В українських компаніях ціни були дещо нижчі (від 100 000 грн до 250 000 грн) + роялті. У будь-якому випадку мені не по кишені. Крім того, населений пункт, у якому міг би відкритися дитячий клуб за відомою франшизою, має налічувати не менш як 100 000 жителів, а в Калуші, моєму рідному місті, близько 60 000 жителів. Словом, я одразу забула про слово «франшиза» й вирішила робити все самотужки.

І ось тепер, коли на Івано-Франківщині успішно функціонують 5 дитячих клубів мережі “ABC”, я не можу не поділитися з Вами своїми доробками та ідеями. Я створила пропозицію співпраці для простих людей (переважно молодих матусь, що цікавляться методиками раннього розвитку), які в своєму містечку змогли б відкрити подібний клуб. Кількість населення для успішного функціонування нашого клубу має становити від 5000. (У Брошневі-Осаді населення становить 6000, і клуб дуже добре працює.)

Саме в маленьких містечках величезний брак послуг у сфері раннього розвитку, вивчення іноземних мов та підготовки до школи. Я буду рада співпрацювати з усіма, в кого є велике бажання, запал, ентузіазм та віра в те, що ми робимо цей світ кращим.

         

          Якщо Ви зацікавлені у відкритті дитячого клубу в своєму місті, Ваші наступні кроки:

1. Надішліть своє резюме на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Напишіть розповідь про себе, свою сім’ю, про те, де Ви б хотіли відкрити дитячий клуб та чому (це має бути Ваша особиста презентація себе, бажано з фото).

2. Зв’яжіться зі мною за номерами 066 561 49 93, 098 057 40 34.

3. Особиста зустріч, де ми обговоримо усі деталі майбутньої співпраці.

 

Якщо Ви бачите, що у Вашому місті недостатньо розвинута інфраструктура дитячих клубів, зв’яжіться зі мною за номерами 066 561 49 93, 098 057 40 34. Ми зацікавлені в різних видах співпраці і для кожного особисто підбираємо найкращу модель створення клубу.

Щиро вірю, що разом ми побудуємо мережу сучасних, комфортних дитячих клубів, які надаватимуть якісні послуги у сфері раннього розвитку.

З повагою, Оксана Тимків

 

Головна

Історія клубу

Наші послуги

 

Ранній розвиток

Англійська мова

Підготовка до школи

 

Міні - садочок

Акторська майстерність

Блог

 

Форум

Франчайзинг

Благодійність

Контакти

+38 (098) 057 40 34
+38 (066) 561 49 93

   

 

 

Створення сайту www.siter.in.ua

Сьогодні
Вчора
На цьому тиждні
Попередній тиждень
За цей місяць
Попередній місяць
Всього
22
68
461
81664
3221
3489
83001