Англійська мова

Англійська мова для дітей 3-12 років

Заняття з англійської мови – це головний напрям роботи нашого клубу. Він є найбільш популярним, оскільки передбачає роботу з дітками від 3 до 12 років. Створюючи програму з англійської мови, ми базувалися в основному на програму першого класу і намагалися побудувати заняття так, щоб дитині було цікаво та весело.

Якщо конкретизувати, то ми не просто заучуємо нові слова, фрази, граматичні конструкції, ми вчимо дитину мислити, розвиваємо логіку та творчі здібності, активно використовуючи методики раннього розвитку Глена Домана, Маріі Монтесорі та подружжя Нікітіних.

Заняття проводиться виключно англійською мовою. Одним із нововведень є святкування традиційних американських та британських свят. Так, цього року ми вперше відсвяткували Halloween, дітки та батьки були в захваті. Ми будемо намагатися частіше проводити такі тематичні заняття на потіху нашим маленьким друзям!

 

 

 

Англійська мова для дітей у Івано - Франківську

Вивчення англійської мови – це чудова можливість швидко опанувати правильну вимову та писання для маленьких діток. Завдяки систематичному вивченні англійської мови, діти дуже швидко вивчають складні слова та вислови, розуміють правильність постанови речення  та вже дуже швидко починають вільно розмовляти іноземною мовою. Завдяки залученню нових методик навчання англійської мови, маленькі  дітки є зацікавленими у вивченні складних слів та швидко освоюють нову інформацію. Команда висококваліфікованих та креативних фахівців не тільки забезпечать якісний рівень навчання Вашої дитини, але й допоможуть зрозуміти всі особливості та тонкощі культури та традицій Сполучених Штатів Америки та Англії. Завдяки кращим та спеціалізованим підручникам, новітнім методикам викладання та цікавим конкурсам маленькі дітки дуже скоро опанують англійську мову. Методики вивчення англійської мови для дітей у Івано – Франківську з Мережею дитячих клубів «АВС» повністю спрямовані на швидке сприймання нових слів та на правильне говоріння.

Мережа дитячих клубів «АВС» - це гарантія якісного та цікавого викладання англійської мови для дітей від кращих викладачів.

Головна

Історія клубу

Наші послуги

 

Ранній розвиток

Англійська мова

Підготовка до школи

 

Міні - садочок

Акторська майстерність

Блог

 

Форум

Франчайзинг

Благодійність

Контакти

+38 (098) 057 40 34
+38 (066) 561 49 93

   

 

 

Створення сайту www.siter.in.ua

Сьогодні
Вчора
На цьому тиждні
Попередній тиждень
За цей місяць
Попередній місяць
Всього
33
68
472
81664
3232
3489
83012