Підготовка до школи

pidgotovka do shkolyПідготовка до школи – це заняття для діток від 3,5 до 6 рочків. Часто батьки думають, що в 3,5-4,5 рочки ще рано думати про підготовку до школи, проте, запевняю Вас, це не так. Програма у нас чітко поділена на діток до 5 і після 5 років. Структура заняття наступна: письмо, математика, читання, англійська мова, творчий розвиток, музика.

 З молодшими групами (3,5 – 4,5 рочків) ми намагаємося приділити більше уваги на розвиток творчих здібностей. Вивчення матеріалу відбувається в ігровій формі, навчання супроводжується музикою та фізкультхвилинками. Ми не перезавантажуємо дитину, а надаємо змогу навчатися нового в легкій та доступній формі.

З дітками, які уже цілеспрямовано готуються до школи (5-6 рочків), програма є більш насиченою. Як приклад, більшість батьків уже хочуть, щоб дитина вчилася читати, тому ми не ігноруємо цю вимогу. В перші місяці йде інтенсивне вивчення букв та цифр, далі навчання читання по складах та вирішування елементарних математичних задач.

У нас безліч додаткових цікавих матеріалів, які допоможуть вашій дитині навчатися з інтересом. На заняттях з читання - це кубики Зайцева. З їх допомогою, ми вчимося правильно формулювати свою думку, розвиваємо мовлення. На заняттях з математики не просто вивчаємо цифри, а розвиваємо логіку та мислення.

Програма курсу включає також вивчення англійської мови, дітки вивчають елементарну лексику та фрази, пісеньки та віршики.

 

Головна

Історія клубу

Наші послуги

 

Ранній розвиток

Англійська мова

Підготовка до школи

 

Міні - садочок

Акторська майстерність

Блог

 

Форум

Франчайзинг

Благодійність

Контакти

+38 (098) 057 40 34
+38 (066) 561 49 93

   

 

 

Створення сайту www.siter.in.ua

Сьогодні
Вчора
На цьому тиждні
Попередній тиждень
За цей місяць
Попередній місяць
Всього
31
68
470
81664
3230
3489
83010