Ранній розвиток

Нас часто запитують по телефону: “Ну що ж можна робити з малюками 1 року?”. Ми відповідаємо: “Найкраще прийти і подивитися”. Якщо коротко, то дітки в такому віці вже ДУЖЕ багато чого вміють, а головне ХОЧУТЬ навчатися. Звичайно, для юного дослідника це заняття проходить разом з мамою, адже мама – це головна опора для дитини.

Щоб пробудити творче натхнення малюка, ми:

  •   малюємо пальчиками та пензликом;
  •   ліпимо зі спеціального нешкідливого тіста різноманітні фігурки;
  •   клеїмо аплікації, які стають більше, ніж спогадами у майбутньому.

Великий час приділяємо розвитку дрібної моторики:

  •   робота з дерев’яними матеріалами по методиці Монтесоррі;
  •   робота з сипучими матеріалами, крупами, або прищепками.

Також виконуємо вправи для розвитку логіки, сенсорики та мовлення. Це все супроводжується музикою та фізкультхвилинками, розучуванням чистомовок та віршиків. Головним для нас є створення умов для максимального розкриття потенціалу дитини та надання можливості  побачити ВЕЛИКИЙ світ маленькими очима.

 

 

 

Центр розвитку дитини Івано - Франківськ ABC-CLUB

Дошкільний розвиток дитини – це важливий процес, який передбачає  залучення  сучасних методів та прийомів для швидкої адаптації малюка до всіх барв життя. Центри розвитку дитини у Івано – Франківську повністю зосереджений на правильне сприйняття та бачення світу маленьких дослідників. 

Головним завданням дошкільного розвитку дитини у Івано франківську – це навчитися самостійно впізнавати світ навколо себе. Ні для кого не секрет, що перші згадування про дитячі аплікації залишаються одними з най яскравіших спогадів дитинства. Малюки, яким навіть один рочок вже багато чого вміють та можуть самостійно малювати або ліпити окремі образи та деталі. Тут є важливим правильно спрямувати розвиток малюка, адже від своєчасного та кваліфікованого підходу залежить загальний розвиток дитини у майбутньому.

Згідно з статистичними дослідженнями розвитку малюків дошкільного віку, вже від одного рочку одразу стає помітною прихильність дитини до окремого виду навчання або науки.  Перевагами дошкільного розвитку є орієнтація маленької дитини, за допомогою сучасних методик, на початок реалізації власного потенціалу. Для цього залучаються цікаві майстер – класи, де дітки самостійно можуть зліпити, намалювати, або ж власноруч склеїти окрему деталь з паперу. Не рідко, центр розвитку дітей у Івано – Франківську розробляє спеціальні трафарети для аплікацій відштовхуючись від відомих казок. Так, діткам завжди є цікавим навчитися малювати чи ліпити казкову квіточку.

В межах концепції розвитку маленьких діток з мережею дитячих клубів «АВС» є створення тематичних листівок, які вони самостійно зможуть подарувати батькам. Такі заходи залишають найяскравіші враження на все життя. Крім того, висококваліфіковані фахівці сучасного центру розвитку дітей дошкільного віку приділяють велику увагу роботам з деревом та з сипучими матеріалами. Таким чином дитина розвиває свої кінестетичні властивості та починає розрізняти між собою сипучі матеріали та крупи. Крім того, перевагою центру розвитку дитини у Івано – Франківську є кваліфікований розвиток логіки, мовлення та писання.

Ранній розвиток дитини у Івано - Франківську з мережею дитячих клубів «АВС» - це якісна підготовка малюка до сучасного та цікавого шкільного життя.

 

Головна

Історія клубу

Наші послуги

 

Ранній розвиток

Англійська мова

Підготовка до школи

 

Міні - садочок

Акторська майстерність

Блог

 

Форум

Франчайзинг

Благодійність

Контакти

+38 (098) 057 40 34
+38 (066) 561 49 93

   

 

 

Створення сайту www.siter.in.ua

Сьогодні
Вчора
На цьому тиждні
Попередній тиждень
За цей місяць
Попередній місяць
Всього
32
68
471
81664
3231
3489
83011