Історія клубу

 

 

IMG 7598 2

Доброго дня, шановні відвідувачі нашого сайту. Мене звати Оксана Тимків. Я власниця і директор мережі дитячих клубів “ABC”. Народилася у місті Калуш. Вищу педагогічну освіту отримала у Києві. Одразу після закінчення навчання вийшла заміж і завагітніла. Саме з цього моменту почалося моє захоплення методиками раннього розвитку.

 

 Дуже хотілося дати моїй дитині усе найкраще з самого народження. Найпершими книгами, які я прочитала по темі раннього розвитку були праці Глена Домана, які просто перевернули моє бачення світу. Я була в захваті від його діяльності і вирішила займатися зі своєю дитиною по цій методиці. Далі я відкрила для себе книгу одного з засновників корпорації SONY Ібука Масару “Після трьох уже пізно”, познайомилася з методикою Маріі Монтесорі, Сесіль Лупан, працями Зайцева та подружжя Нікітіних. Я чітко усвідомила, наскільки їх доробки є унікальними і потрібними. Також я здогадувалась, що не всі молоді матусі знають про існування подібних методик, але їм хотілося б найкращого майбутнього для своєї дитини.

 

 10818250 760248034049949 5151328100523838418 o


       На той час я уже чула про існування центрів раннього розвитку у великих містах, проте в Калуші ще не було подібних клубів, тому
я вирішила виправити цю ситуацію. Оскільки коштів для створення великого клубу з усіма зручностями не було зовсім, я зняла невелике приміщення 12 м2, перенесла туди  усі навчальні матеріали, які я купувала для навчання своєї дитини (на щастя, їх було чимало),  взяла з хати старий килим та стільці, а першу тумбочку для зберігання матеріалів забрала у подружки в гаражі. Виглядало все доволі скромно, проте уже 16 січня 2012 року  я розпочала власний бізнес фактично без стартового капіталу, проте з великим бажанням добитися своєї мети – донести до молодих матусь важливість раннього розвитку та популяризувати методики, за допомогою яких будуть зростати справжні лідери. Оскільки, по спеціальності я вчитель англійської мови, то вирішила проводити в новоствореному клубі як заняття з раннього розвитку, так і заняття з англійської мови для малюків.  Вже пізніше, ми запустили курс підготовки до школи.

Готових планів-конспектів уроків як на ранній розвиток так і на англійську мову не було, проте я бачила у собі сили створити щось своє. Перечитавши тонну літератури і знаючи по своїй дитині, як треба подавати матеріал, щоб дитині було цікаво, я створила особливий підхід. Його секрет у скомбінованих методиках Глена Домана, Марії Монтесорі та Сесіль Лупан. Так і розпочались перші заняття.

 

11224789 885053738236044 4705271213681950536 oЯ дуже любила цю роботу, тому моя віддача складала не більш, не менш як 100%.  До речі, на той час початкових занять у клубі, я була на 5 місяці вагітності другою дитиною. Моя сім’я зі скептицизмом відносилася до моїх починань, казали:” Ти ж в кінці травня народиш? Далі що?”. Відповіді на це питання я ще не мала, проте сидіти, склавши руки, теж не могла. Якщо не зараз, то коли?

 

 

Народивши другу дитину 24 травня 2012 року, я сказала усім своїм клієнтам (їх було близько 20), що наш клуб виходить на літні канікули. Але з вересня ми обов’язково їх усіх чекаємо. Ось так і закрутилось. З вересня я зняла велике просторе приміщення, вже була можливість закупити нові меблі та матеріали, адже я (як і всі матусі) отримала грошову допомогу при народженні другої дитини. Також я знайшла вчителя, що також захоплювався методиками раннього розвитку, і при цьому дуже любив діток.

У січні 2014 я відкрила ще один клуб у Калуші в іншому районі міста. З серпня 2014 почав працювати клуб у смт.  Брошнів – Осада, з вересня 2014 року – у м. Івано-Франківськ, а в кінці 2015 року в Тисмениці.

 

Моя робота - це мій стиль життя. Не зупинюсь, поки не побудую мережу найкращих дитячих клубів в Україні.

 

Тепер головним для мене є пошук кваліфікованих та небайдужих педагогів, вдосконалення матеріало-технічної бази клубу та навчальних програм і створення найкращого навчального середовища для маленьких дослідників та їх батьків.  На щастя, тепер не потрібно робити це все самотужки, за ці три роки мені вдалося згрупувати навколо себе команду молодих та завзятих педагогів, які кожного дня дивують мене своїми геніальними ідеями, натхненною працею та любов’ю до наших вихованців.

Головна

Історія клубу

Наші послуги

 

Ранній розвиток

Англійська мова

Підготовка до школи

 

Міні - садочок

Акторська майстерність

Блог

 

Форум

Франчайзинг

Благодійність

Контакти

+38 (098) 057 40 34
+38 (066) 561 49 93

   

 

 

Створення сайту www.siter.in.ua

Сьогодні
Вчора
На цьому тиждні
Попередній тиждень
За цей місяць
Попередній місяць
Всього
25
68
464
81664
3224
3489
83004